O podróżach i turystyce

Interesujący blog tematyczny!

Posted by admin On August - 9 - 2018 Comments Off on Które miejsca w Polsce warto pokazać własnym zagranicznym przyjaciołom?
Które miejsca w Polsce warto pokazać własnym zagranicznym przyjaciołom?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Po wejściu Polski do Unii Europejskiej w sumie Polacy stali się jakby bardziej światowi. Oczywiście w większości przypadków ludzie posiadający we własnym gronie zagranicznych przyjaciół to emigranci – obecni bądź byli, ale szczera prawda jest taka, że otworzyliśmy się na zagranicę. I dobrze, przecież to dobrze, gdy mamy okazję spędzać czas z innymi nacjami. Warto z całą pewnością promować wśród nich Polskę, ponieważ w sumie mamy wiele do zaoferowania. Naturalnie Polska nie jest najpiękniejszym krajem, ale w sumie plasujemy się w czołówce.
Co zatem bez dwóch zdań warto pokazać własnym znajomym, na przykład Brytyjczykom albo Duńczykom? Cóż, niewątpliwie trzeba pokazać dla nich niezwykłe Mazury. Fakty są takie, że nasze Mazury to najładniejsze miejsce w Polsce. Zapewne wiele osób może się z tym nie zgodzić, lecz w końcu gusta są bardzo różne. Trzeba również pokazać dla swoich znajomych Bałtyk. Może Morze Śródziemne jest cieplejsze, lecz i tak Bałtyk jest piękny. Godne sporej uwagi są także polskie miasta. Przede wszystkim Kraków, czyli najpopularniejsze miasto w Polsce, ale także Warszawę, Gdańsk bądź Sandomierz.

admin

  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin

Comments are closed.